TR
|
EN

Teknik Servis

2004'den beri Türkiye'de diyaliz, ambulans, tepe lambaları ve siren sistemleri alanında kurulum, montaj ve teknik servis hizmeti veren RDS, müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteğiyle birinci sınıf servis hizmeti sağlamaktadır.
10 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde bilinilirliği olan RDS, diyaliz cihazlarının, su arıtma sistemlerinin, ambulansların tıbbi ve teknik iç donanımlarının, tepe lambalarının ve siren sistemlerinin periyodik bakım ve onarımlarını yapmaktadır.
Her yıl yedi binin üzerinde onarım yapan RDS, artan tecrübesi ile kaliteli hizmet sağlayarak müşteri bağımlılığını ve memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.
Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan RDS, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile fayda yaratan hedefler, teknik servis işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir.
RDS'nin en önemli kaynağı, çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakından takip etmekte olan şirketimiz bu anlamda, konusunda uzman ekipler ile hizmet vermektedir. Sürekli yenilenen ve büyüyen RDS, bu çerçevede pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye kendini adamıştır.
Misyonumuz; %90 Aynı Günde Hizmet Oranı 
Vizyonumuz; Hizmet ve Kalite Lideri Olmak
Ana uzmanlık alanımız, süreç yönetimi ve müşteri odaklı çalışmalarımızdır. Her müşterimiz için özel olarak tasarlanmış fikirler ve entegre hizmetleri sunarız. Bu bizi benzersiz kılan ve pazar başarımıza neden olan özelliğimizdir.
 
Kalite yönetimi
Yedek parça yönetimi
Hakediş yönetimi
Teknik Destek 
Eğitim
Mobil Servis yönetimi
 
Yedek parça ve gerekli tüm malzemeleri bünyesinde barındıran araçlarımız sayesinde servis işlemlerinizi olay yerinde ve arızaya en uygun şekilde müdahale edebiliyoruz.
 
Teknik Servis, Kurulum ve Montaj Hizmeti Sunduğumuz Ürünler;
Diyaliz Cihazları ve Su Sistemleri
Ambulans Tıbbi ve Teknik Donanımları
Tepe Lambaları ve Siren Sistemleri