TR
|
EN

KURUMSAL

Hakkımızda

2003 yılında kurulan RDS Sağlık Hizmetleri Turz. Teks. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve sağlık sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Firma;  sağlık sektöründe diyaliz ünitelerinin kurulum ve satış sonrası hizmetlerini, Ambulans imalat, tadilat, dizayn, satış ve satış sonrası hizmetlerini, sabit ve gezici kalibrasyon laboratuar hizmetlerini yürüterek faaliyet göstermektedir.
 
RDS'nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
 
RDS, 15 üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. RDS, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. RDS, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
 
RDS, ürün ve hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar ile işbirliği yaparak, Türkiye'yi dünyanın bir çok ülkesinde temsil etmektedir. Büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji ile bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. 
 
RDS, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlama kabiliyeti ile Türkiye'de ki değişimin öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir.